ALUNE EZME ÇEŞİTLERİ

İçinde eşsiz lezzetler saklı

Lezzetli Osmaniye Fıstıkları, Karadeniz Fındıkları ve yerli bademleri kullanıyoruz. Üretiyor, İşliyor, Sunuyoruz...

Hakkımızda

Alune markası olarak bölgemizde yetişen Osmaniye fıstıklarının üretilmesinden, işlenme aşamasına kadar tüm süreçlerinde en iyi ve en lezzetli fıstıkları sizlere ulaştırmak için çalışmaktayız.

Öz Yeksek Fıstıkçılık, Osmaniye’de yer fıstığı işleme konusunda sektörün önde gelen isimlerinden biri. 1960 yılında 3000 m² lik iki katlı kapalı alana kurulan Öz Yeksek Yer fıstığı Entegre Fabrikası; yer fıstığı ile ilgili işlenmiş mamüllerin %80 inin imalatını gerçekleştirmektedir.

Satışını yaptığı kuruyemişçilere, pastanecilere, helvacılara,bisküvi ve çikolata fabrikalarına doğal ürünler sunarak; tazelik, kalite ve standartlara uygunluk özenle sağlanmaktadır.

Hammaddenin en iyi ve en kaliteli olanını seçmeye önem veren, sağlıklı ortamlarda ve katkı maddesi kullanmadan, dünya standartlarında üretimi benimseyen Öz Yeksek Fıstıkçılık, belirlenen hedefler doğrultusunda büyük yatırımlara ve yenilenme çalışmalarına imza atmaktadır.

Ayrıca;Helal, İso 22000 ve İso 9001 Uluslarası kalite belgeleri ve alanında uzman;satış,pazarlama,üretim,finans ve dış ticaret ekibi ile geleceğe umutla bakmaktadır